Українець-бомбардир. Дубль Есеоли приносить Кайрату перемогу

У 4-му турі Чемпіонату Казахстану Кайрат вдома переміг Окжетпес. Український нападник Адерінсола Есеола відзначився дублем.

Кайрат пропустив на перших хвилинах поєдинку. Вже на 2 хвилині Жумаханов вивів гостей вперед. Але вже через 15 хвилин Есеола зрівняв рахунок. Український нападник добре зіграв на добиванні.

Другий м’яч Есеола забив у середині першого тайму: українець замкнув передачу з правого флангу. 2:1.

Український нападник був близький до того, щоб оформитти хет-трик. Але після передачі партнера влучив у поперечку.

Окрім Есеоли, дублем у матчі відзначився й сербський захисник Раде Дугаліч. Тож, у підсумку 4:1. Кайрат розгромив Окжетпес. І після 4 турів команда Есеоли має 4 перемоги що гарантують їй перше місце в Чемпіонаті Казахстану.

У минулому турі чемпіонату Есеола відзначився забитим м’ячем у ворота Актобе.