Дуже болючий результат. Збірна України U-21 розгромно програє Франції і втрачає перше місце в групі

Гра в одні ворота

Збірна України U-21, яка дуже вдало стартувала у кваліфікації до Євро-2023 перемогами на Сербією (1:0) та Вірменією (2:1), у Бресті зустрічалася з головним фаворитом групи Н Францією.

View this post on Instagram

A post shared by УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine)

Цілком очікувано французи з перших хвилин почали тиснути на ворота українців

За стартові 15 хвилин Нещерет двічі рятував свою команду після виходів віч-на-віч. Спочатку оборонці збірної України загубили Адлі, який з декількох метрів розстрілював голкіпера збірної України. А потім Гуїрі обіграв трьох гравців і з близької відстані намагався прошити Нещерета, але невдало.

У середині першого тайму український голкіпер знову продемонстрував свою реакцію. Господарі впіймали українців на помилці, організували контратаку і Гуїрі стріляв майже з кута воротарської зони – чудовий сейв Нещерета.

На 26-й хвилині зустрічі команда Ротаня залишилася у меншості. Центральний захисник збірної України Таловєров у підкаті зніс гравця суперника Трюффера і отримав від головного арбітра пряму червону картку. Щоби компенсувати втрату оборонця, Ротань зняв з гри півзахисника Дніпра-1 Назаренка і випустив замість нього захисника Чорноморця Дубка.

На 40-й хвилині французи таки зуміли дотиснути нашу команду. Калімуендо отримав м’яч у штрафному майданчику збірної України і спокійно в оточенні декількох захисників пробив по воротах. На жаль, черговий удар суперників Нещерет не зумів відбити, пропустивши м’яч під рукою – 1:0.

Ще за дві хвилини Діоп диво-голом подвоїв перевагу Франції. Півзахисник Монако, якого не зустріли гравці збірної України, зарядив гармату з-за меж штрафного майданчика. М’яч від стійки залетів у сітку воріт – 2:0.

Підопічні Ротаня протягом першої половини так і не зуміли створити бодай одного небезпечного моменту біля воріт Франції.

У другому таймі картина матчу не змінилася

На 54-й хвилині французи забили втретє. Гуїрі розрізною передачею вивів на ударну позицію Адлі, за яким не встиг захисник, і вінгер Баєра в дотик пробив Нещерета – 3:0.

Побиття команди Ротаня продовжилося на 68-й хвилині. Шеркі, який вийшов на заміну, розвернувся у штрафному майданчику України і потужним пострілом відправив м’яч точнісінько під стійку – 4:0.

На 80-й хвилині французи довели рахунок до дуже непристойного. Адлі пробивав із гострого кута і поцілив у стійку. Першим на добиванні опинився Гуїрі. Нападник Ніцци завдав дуже невдалого удару, який перетворився на асист. М’яч влучив у Шеркі і від нього залетів у сітку воріт – 5:0.

Українці ж в другій половині зустрічі так само, як і в першому таймі, абсолютно нічого не створили в атаці – нуль ударів по воротах французів.

Після цієї перемоги збірна Франції U-21 випереджає Україну в турнірній таблиці і з сімома очками виходить на перше місце в групі Н. Команда Ротаня залишається з шістьма пунктами і опускається на другу сходинку.