Динамо Брест — Торпедо-БелАЗ. Нойок у міліметрах від гола сезону, але ТОП — інший українець. ВІДЕО

У 28 турі чемпіонату Білорусі брестське Динамо приймало на власному полі Торпедо-БелАЗ

У складі Динамо в старті з’явилися Олександр Нойок та Артем Мілевський. За Торпедо-БелАЗ увесь матч відіграли Алан Ауссі та Юрій Габовда.

Початок поєдинку був за Динамо Брест. На 32 хвилині Нойок міг стати автором одного із найкрасивіших голів сезону, але завадила поперечка. На добиванні першим був Лаптєв.

Але вже в середині другого тайму двічі забив Габовда. В обох випадках українець класно зіграв у штрафному майданчику господарів.

Здавалося, на 87 хвилині Динамо Брест все ж врятувало нічию, коли Лаптєв заробив пенальті (дуже сумнівний!), а Гордійчук реалізував цей одинадцятиметровий.

Але вже у доданий час Торпедо-БелАЗ зумів вирвати перемогу. Гол на рахунку Антилевського. 3:2 — перемога Торпедо БелАЗ.