Дитячі помилки в АПЛ. Запакований Челсі фейлить у матчі з Ліверпулем. ВІДЕО

Лондонці страждають від власних помилок

Френк Лампард на матч із Чемпіоном Англії випустив двох своїх зіркових новачків – Вернера та Гаверца. Німецький дует намагався виконувати завдання тренера Челсі, але підопічні Клоппа діяли цікавіше. Лише самовідданість Крістенсена не дозволила гостям відкрити рахунок на 14 хвилині. Захисник підстрахував Кепу, якого прокинув Салах, і прострілив у воротарський майданчик на Фірміно. Оборонець лондонців заблокував удар бразильця.

Здавалося, господарі пристосувалися до сильного суперника (і навіть створили небезпечний момент зусиллями Вернера).

Але все зіпсували індивідуальні помилки

Під завісу першої половини Крістенсен проґавив ривок Мане і порушив правила проти сенегальця. Арбітр спочатку показав жовту картку і призначив штрафний удар, але після відеоперегляду Пол Тірні змінив своє рішення і продемонстрував захиснику червоний прямокутник – вилучення.

Швидкий дубль Мане

Юрген Клопп кількісну перевагу на полі з самого початку другого тайму вирішив реалізовувати за підтримки свого новачка – Тьяго Алькантари. Ексгравець Баварії одразу ж допоміг Мерсисайдцям притиснути Челсі до їхніх воріт і дуже швидко це дало результат. На 50 хвилині Фірміно розіграв стіночку з Салахом і подав  на лінію воротарського майданчика. Там найспритнішим виявився Мане – удар головою і 0:1 на табло!

Здавалося, господарям треба зіграти максимально сконцентровано, щоби поборотися за результат у цьому поєдинку. Але концентрація – це не про голкіпера лондонців Кепу. Іспанець, який ось-ось може присісти на лавку запасних через прихід нового воротаря (з Ренна мають придбати Едуара Менді), на рівному місці привіз другий м’яч, віддавши пас на порожні ворота Мане – 0:2.

Порушення Алькантари

Ліверпуль такий результат влаштовував і підопічні Клоппа вирішили заспокоїти гру. З цим миритися не захотів Вернер, який своїм ривком у штрафний майданчик гостей заробив для своєї команди пенальті (незграбно зіграв Алькантара). Одинадцятиметровий взявся виконувати Жоржиньйо, але безхитрісний маневр італійця легко розгадав Аліссон – сейв голкіпера Мерсисайдців.

Міг підсолодити гіркоту підсумкового рахунку Абрахам, але удар форварда Челсі в дальній кут потягнув той же Аліссон.

Гості пошкодували лондонців у компенсований до другого тайму час, коли Вейналдум не впорався з м’ячем після сейву Кепи і не влучив у порожні ворота іспанця з декількох метрів.

Ліверпуль у найочікуванішому матчі туру перемагає команду Лампарда 2:0. Лондонці топлять себе своїми ж помилками.