Футбол з головою. Десна влаштовує погром Маріуполю

Після прикрої поразки від Шахтаря Десна вдома приймала Маріуполь, який у попередньому турі поступився Зорі.

В першому таймі господарі заробили собі комфортну перевагу завдяки ексгравцю Маріуполя Андрію Тотовицькому. Атакувальний півзахисник двічі відзначився після подач Кузика з кутового! Тотовицький не забивав з жовтня 2018 року, а у черніговському матчі на 21 хвилині гравець Десни святкував свій дубль. Обидва рази вихованець Шахтаря був найспритнішим у штрафному майданчику Маріуполя і вдало пробивав головою – 2:0.

У другому таймі неприємності для команди Бабича продовжилися. Філіппов ризикнув піти в обіграш на декількох суперників і не прогадав. Нападник прокинув м’яч поміж ніг Муравському і нарвався на руку захисника – арбітр зустрічі Андрій Коваленко побачив блокування і вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий без проблем пенальті реалізував – 3:0!

Добив азовців в компенсований до другого тайму час Калитвинцев. Картушов віддав на Коноплю, молодий захисник прострілив на Будківського, який п’ятою підправив м’яч до ніким не прикритого ексдинамівця – удар у порожній кут воріт Гальчука – 4:0.

Десна вдруге у сезоні легко перемагає Маріуполь і продовжує боротьбу за призи УПЛ.

У паралельному матчі Олександрія сенсаційно не змогла обіграти Львів. Підопічні Шарана вигравали в гостях завдяки голу Мішенка на 10 хвилинію. У другому таймі отримали чисельну перевагу, але здобути необхідний результат не змогли. Альваро на 87 хвилині вирвав для Львова нічию – 1:1.