Коротка пісня. Десна не змогла здолати Вольфсбург у Лізі Європи

У 3-му раунді кваліфікації Ліги Європи Десна на виїзді грала з Вольфсбургом

Перед цим матчем у Десни була велика втрата: команду покинув нападник Олександр Філіппов, який перейшов до Сент-Трюйдена. Тому на позиції центрфорварда Олександр Рябоконь поставив Пилипа Будківського, а під ним Андрія Тотовицького. Фаворитом зустрічі вважався Вольфсбург, і в прохід Десни вірили мало.

View this post on Instagram

Стартовий склад Десни на матч із Вольфсбургом:

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Sep 24, 2020 at 10:01am PDT

Дебют для Десни в єврокубках почався невдало. Вже на 16-й хвилині матчу чернігівці пропустили. Після подачі з кутового Штеффен, який залишився сам на лінії воротарської зони, головою скинув у центр штрафного майданчика, де першим на добиванні був Гілавогі. Капітан Вольфсбурга з декількох метрів потужно пробив у дотик – 1:0.

В середині тайму гарну нагоду відігратися мала Десна. Картушов прорвався по лівому флангу і прострілив до штрафного майданчика на Будківського. Лише самовіддана гра центрального захисника Вовків Русільйона, який у підкаті випередив українського нападника, завадила чернігівцям зрівняти рахунок.

По ходу тайму було помітно, що Десна заспокоїлася і почала все частіше створювати моменти.

Під кінець першої половини гри гарну нагоду змарнував Будківський. Отримавши непогану передачу зі штрафного, він із декількох метрів пробив значно вище воріт.

З самого початку другого тайму Десна створила тиск на ворота Вольфсбурга, і це принесло свої плоди. Конопля та Калитвинцев небезпечно пробивали по воротах з близької відстані, але обидва удари заблокував центральний захисник Гілавогі.

Ще більше погіршилася ситуація української команди на 60-й хвилині

Йонас Тамм отримав другу жовту за жорсткий підкат проти Арнольда. Примітно, що перше попередження естонець заробив за три хвилини до цього.

Десна і надалі намагалася створювати небезпеку біля воріт господарів, особливо підопічні Рябоконя робили ставку на стандарти. Проте, переграти на другому поверсі височенних захисників Вольфсбурга було дуже складно.

Під кінець зустрічі міг забивати Будківський. Після подачі з кутового на виході помилився Кастельс. М’яч перелетів голкіпера Вольфсбурга просто на Будківського, який мав забивати у порожні ворота. Однак, гравець Десни пробив головою набагато вище поперечки.

Вже у компенсований час Десна пропустила вдруге: Мехмеді прихованою передачею розрізав оборону Десни, і два гравці Вольфсбурга вийшли два в один проти Паста. Шлягер віддав на порожні Гінчеку, який легко покотив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Десна вилітає у 3-му раунду кваліфікації Ліги Європи. Дебют в єврокубках не вдався…