Львів — Динамо. Шедевр Циганкова, виховання від Луческу і топовий Гармаш

Після паузи на матчі збірних Динамо завітало до Львова

У киян нарешті відновилися від травм Миколенко та Буяльський. На поєдинок із львів’янами Мірча Луческу взяв лише одного номінального форварда — Владислава Супрягу. Якраз молодий нападник і вийшов в основі у центрі атаки.

View this post on Instagram

A post shared by PFCLVIV (@lviv.fc)

Кияни розпочали матч активно

Було декілька непоганих вривань крайніх захисників, красивий удар шведою Де Пени (вище воріт) і дуже розумні дії від Буяльського та Циганкова. Найнебезпечніший момент мав Супряга. Після удару головою Де Пени нападник киян не зміг влучити у ворота з кількох метрів.

Чи не перший небезпечний момент господарів поля завершився голом. На 35-й хвилині Миколенко невдало зіграв у власному штрафному майданчику — м’яч влучив йому у руку. Після перегляду відеоповтору Монзуль призначила пенальті. Чиряк впевнено реалізував одинадцятиметровий — 1:0.

Але Миколенко майже одразу виправився. Віталій класно віддав на Буяльського, який прекрасно відкрився між зонами і другим дотиком пробив по воротах з меж штрафного майданчика — 1:1.

Під завершення першого тайму Мірча Луческу провів певну виховну роботу. Тренер киян зняв з гри Супрягу і випустив Гармаша. Схоже, Луческу був дуже незадоволений діями Супряги, адже під час матчу було чути, як румун кричить у бік нападника: “Що ти робиш?”

Динамівці пішли на перерву, ведучи в рахунку

Другий гол організували Шепелєв і Циганков. Перший віддав хорошу розрізну передачу майже з центра поля, а другий не став прибирати м’яч під ліву і в один дотик сильно пробив правою — м’яч влетів у ближню дев’ятку і це 1:2.

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

Заміна Мірчі Луческу спрацювала вже на початку другого тайму

На 58-й хвилині кияни забили втретє. Циганков прострілив з правого флангу, а Гармаш випередив двох захисників у воротарському майданчику і переправив м’яч у ворота — гол справжнього нападника.

У другій половині тайму кияни почали підсідати фізично. Цим могли скористатися львів’яни. Було декілька небезпечних вривань до штрафного майданчика, але у гол вони не перетворилися.

А от Динамо відповіло результативно. І знову Гармаш! На 84-й хвилині Денис потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, Зозуля грудьми змінив траєкторію польоту м’яча, чим повністю дезорієнтував голкіпера.

4:1 — Впевнена перемога Динамо над Львовом. І така потрібна перед матчем із Барселоною у Лізі чемпіонів.