Обійшли Францію. Шалений гол Мудрика виводить Україну на перше місце

Стовідсотковий результат!

Перемога України над Сербією у стартовому матчі кваліфікації до Євро-2023 мала надихнути команду Ротаня до звершень у грі з Вірменією.

View this post on Instagram

A post shared by УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine)

Українці зі стартових хвилин кинулися в атаку і досягли свого на 20 хвилині

Прискорення Назаренка закінчилося прострілом на В’юнника. Передачу гравця СК Дніпро-1 захисник вірменів перервав, але на підхопленні першим був Криськів. Півзахисник господарів першим дотиком прийняв м’яч, а другим пробив точно у кут воріт Нересяна – 1:0.

Підопічні Ротаня після забитого м’яча знизили темп гри, за що і поплатилися вже у компенсований до першого тайму час. Галстян наважився на удар з даньої відстані. М’яч після рикошету від Сича влетів під поперечку воріт Нещерета – 1:1.

Після перерви господарі взялися до справи з новим завзяттям

Мудрик заробив небезпечний штрафний біля воріт Вірменії і сам же його виконав. Вінгер Шахтаря майже без розбігу пробив точно у дев’ятку воріт гостей – 2:1 на 62 хвилині!

Як і в першій половині, після гола українців темп гри значно впав. Та моментів у гравців команди господарів було достатньо. Чого лише вартує епізод із проривом Кухаревича. Нападник бельгійського Левена після прискорення флангом увійшов до штрафного майданчика вірменів, обіграв на замасі суперника і пробив – сильно і невлучно.

2:1 – Україна перемагає у другому матчі поспіль і піднімається на перше місце в групі Н. Франція сенсаційно зіграла внічию з командою Фарерських островів – 1:1 і розташувалася з 4 очками на другій сходинці.