Репетиція перед АЗ? Динамо тоне в захисті Десни

Другий тур УПЛ стартував із центрального матчу.

Мірча Луческу у поєдинку з Десною продовжив свої експерименти із лінією захисту киян. Румунський фахівець у центрі оборони випустив Віталія Миколенка, який дуже давно не виходив саме на цій позиція (але вона для нього рідна).

Відсутність злагодженності між Кенджорою та Миколенком могла зіграти з Динамо злий жарт вже до 20 хвилини. Будківський двічі пробивав з меж штрафного майданчика. Спочатку кремезний форвард випередив Кенджору і з-під захисника киян пробив у зовнішній бік стійки воріт Бущана. А трохи пізніше нападник з лінії воротарського не зумів злету пробити по м’ячу.

На 33 хвилині неприємної травми зазнав Олександр Тимчик. Захисник не зміг продовжити матч, тому Луческу кинув у бій Забарного.

Кияни не могли весь тайм провести інертно, тому під завісу першої половини підопічні Луческу влаштували біля воріт Десни справжній шквал з моментів. Упродовж 3 хвилин каркас воріт тричі врятував гостей з Чернігова. Спочатку Кенджора після подачі з кутового ударом головою поцілив м’ячем у стійку. Потім Мостовий в ту ж стійку перевів подачу Циганкова, а доповнив феєрію Де Пена, який після подачі з кутового від Циганкова злету з-за меж штрафного майданчика гостей пробив у хрестовину воріт Паста.

Після перерви Десну вже рятував сам голкіпер чернігівців. Паст потягнув удар Циганкова після класної комбінації господарів, а друга хвиля атаки Динамо завершилася небезпечним, але неточним ударом Буяльського.

Луческу змінив Циганкова, і гра в Динамо зникла. Кияни розраховували на помилку від підопічних Рябоконя, а самі продовжували банально навішувати у штрафний майданчик Десни, де найгострішим був Віталій Буяльський.

Вихід Соля, Родрігеса і Вербича користі господарям поля не приніс. Малоактивне Динамо втрачає очки у матчі з Десною – 0:0.