Українська гордість. Малиновський допомагає Аталанті розгромити Лаціо. ВІДЕО

Фантастичний матч команди із Бергамо

Після легкої перемоги над Торіно на команду Руслана Малиновського очікував набагато серйозніший суперник – Лаціо. Українець отримав місце у стартовому складі на римський матч першого туру Серії А (був перенесений через участь Аталанти у Лізі Чемпіонів).

Аталанта розвіяла стартовий сумбур у грі команд забитим м’ячем вже на 10 хвилині. Руслан Малиновський розігнав атаку, яку після навісу Гомеса і скидання від Хатебура ударом з лінії воротарського у гол конвертував Госенс – 0:1!

Такий перебіг подій не влаштовував господарів поля, і Лаціо почало нав’язувати боротьбу бергамаскам на кожному клаптику поля. В одному з таких моментів боротьби дісталося Руслану Малиновському, якому Раду зацідив коліном під око. Аталанта за свого футболіста відповіла не грубістю, а забитим м’ячем! Госенс подав у штрафний майданчик Орлів, а ніким не прикритий Хатебур в один дотик пробив злету в дев’ятку воріт Стракоши – 0:2.

Лаціо одразу ж могло відквитати один м’яч, але Іммобіле після поштовху Спортьєлло пробив у поперечку воріт гостей.

Приклад реалізації своїх моментів підопічні Гасперіні показали ще раз до перерви. Малиновський подав на Сапату, захисник римлян навіс перехопив, але скинув просто на Гомеса. Капітан Аталанти на замасі прибрав Ачербі і пробив у дальній кут воріт Стракоши – 0:3!

Другий тайм розпочався із забитого м’яча від господарів. Мілінкович-Савич подав у штрафний майданчик, м’яч дійшов аж до Феліпе Кайседо, який в три дотики ігрову сферу приборкав і пробив у сітку воріт Аталанти – 1:3.

Руслан Малиновський прекрасно проводив матч і свій бал результативності українець все ж набрав. Ексгравець Зорі знайшов у штрафному майданчику Лаціо Гомеса, який без роздумів пробив з лівої у дальній верхній кут воріт римлян – 1:4!

Аталанта розбиває команду Індзагі і приєднується до когорти лідерів Чемпіонату Італії.