Вечір красивих голів. Дніпро-1 впевнено розібрався з Колосом. ВІДЕО

Хороший матч із шедевральними голами

В 11-му турі УПЛ Дніпро-1 приймав Колос. У разі перемоги дніпряни вийшли б на третю сходинку турнірної таблиці. Колосу також дуже потрібні були очки, адже ковалівцям треба підніматися із нижньої частини таблиці.

View this post on Instagram

A post shared by FC Kolos Kovalivka (@fckoloskovalivka)

Краса від Ігнатенка та Довбика

Перший тайм повністю був за підопічними Йовічевича. Дніпряни провели чимало хороших атак, було багато стандартних положень. Перетворити цю перевагу на голи вдалося двічі.

На 23-й хвилині Ігнатенко показав, що вміє забивати красиво. Півзахисник Дніпра-1 ефектно пробив злету з лінії штрафного майданчика. М’яч відрикошетив від захисника Колоса і влетів у правий від голкіпера кут — 1:0. Вболівальникам одразу пригадався дуже схожий гол Ігнатенка у матчі з Рухом.

Посперечатися за красивіше виконання вирішив Довбик. На 38-й хвилині поєдинку нападник збірної України ефектно, а головне результативно, пробив зі штрафного. М’яч полетів над стінкою та влетів у лівий від голкіпера кут — 2:0.

Фото СК Дніпро-1 Безгольовий другий тайм

У другому таймі Колос додав. У діях ковалівців з’явився хоч якийсь конструктив. Пішли комбінації і вривання у вільні зони. Одне із таких могло завершитися голом. Костишин розрізною передачею знайшов у штрафному майданчику Рома, а той намагався красивим обвідним ударом спрямувати м’яч у кут воріт. Дніпрян врятувала стійка.

У Дніпра-1 міг забивати Ді Франко, який вийшов на заміну. Легіонер дніпрян продерся крізь декількох захисників до штрафного майданчика, але з близької відстані не зумів пробити Фесюна.

Ігор Йовічевий зробив дуже вдалі заміни. Ді Франко, Чуже та Ярмолюк додали швидкості і якісно відпрацьовували в обороні.

Останні моменти у матчі — два потужні постріли Довбика і Піхальонка. Ані першому, ані другому не вистачило влучності.

2:0 — впевнена перемога Дніпра-1. А от Колос знову не вражає.