Відіграв весь матч у воротах і зробив 5 сейвів! Півзахисник Рівер Плейт через COVID-кризу став голкіпером. ВІДЕО

Польовий футболіст відіграв весь матч у воротах! Надзвичайна подія сталася у Копа Лібертадорес. Напередодні матчу 3-го туру проти Санта-Фе одразу 20 гравців Рівер Плейта отримали позитивні резульати тестів на COVID-19, серед них були усі 3 голкіпери. Тому в ролі голкіпера на матч вийшов півзахисник Енцо Перес. Одноклубники допомогли своєму воротарю і за перші 6 хвилин забили 2 м’ячі. Далі Рівер Плейт намагався обмежити гостроту біля власних воріт, а гравці Санта-Фе били по воротах за будь-якої нагоди.

Відзначимо також, що у Рівер Плейт не було жодного гравця в запасі. Енцо Перес за гру здійснив 5 сейвів і ще 17 ударів суперники завдали повз ворота Рівера. Однак зіграти сухий матч фіналіст Чемпіонату Світу 2014 не зміг. На 73-й хвилині Осоріо ударом впритул розстріляв ворота Рівер Плейт. Але Рівер втримав необхідний результат і переміг 2:1.