Заміна спрацювала! Джокер Скрипника вириває перемогу у Ворскли. ВІДЕО

Зоря після домашньої поразки від Рапіда 2:3 у другому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи в Запоріжжі грала з Ворсклою

Уже на 4-й хвилині зустрічі луганці могли виходити вперед. Після вкидання з-за бокової на правому фланзі Фаворов обіграв Якубу і виконав точну подачу до штрафного майданчика на Громова, який із лінії воротарської зони розстрілював ворота Ворскли. Але Різник продемонстрував чудову реакцію і врятував свою команду.

Наступну гольову нагоду підопічні Скрипника створили лише на 38-й хвилині. Після чудового закидання від Фаворова Гладкий пробивав головою з шести метрів – м’яч пролетів над поперечкою.

Полтавці ж попереду діяли ще млявіше, ніж Зоря. За перші 45 хвилин можна згадати лише два штрафні у виконанні Ворскли у середині та наприкінці тайму. Але в обох випадках Мацапура без жодних проблем нівелював загрозу.

У другому таймі обидві команди заграли гостріше

На 60-й хвилині Скрипник поміняв лінію атаку і замість Громова та Гладкого вийшли Аллах’яр і Шахаб відповідно. Саме іранці створили небезпечний момент. Аллах’яр перехопив м’яч поблизу воріт Ворскли, віддав далі на Шахаба і той стріляв з гострого кута – Різник з труднощами перевів на кутовий.

Ворскла теж була близька до забитого м’яча на 76-й хвилині. Спочатку після удару зі штрафного луганців урятувала поперечка. А згодом з меж штрафного майданчика сильно пробивав Челядін – Мацапура парирував.

На 83-й хвилині Зоря вирвала перемогу в цій зустрічі. Шахаб бив із-за меж штрафного майданчика, але влучив у Тамма. Від центрального захисника м’яч відлетів до Аллах’яра. Іранець прострілив на Фрімпонга (з’явився на 79-й хвилині), який без проблем переправив м’яч вже у порожні ворота – 1:0.

Нагадаємо, що для ганця це вже третій забитий м’яч за Зорю після виходу на заміну. До цього він відзначався у матчах з Динамо та Інгульцем.