Знову скандал в УПЛ! Арбітр зіграв за Маріуполь у матчі з СК Дніпро-1. ВІДЕО

Катастрофічна помилка арбітра може коштувати Дмитру Михайленку робочого місця

Дніпро-1 після невиразних результатів у перших двох турах нового сезону УПЛ вдома приймав сенсацію другого туру змагань – Маріуполь. Азовці в останньому своєму матчі обіграли в гостях Зорю, тому підопічні Остапа Маркевича розраховували на здобуття залікових балів і у матчі в Дніпрі.

Хлопці Дмитра Михайленка непогано розпочали матч, але в сердині тайму пропустили від наполегливих гостей. Орендований в Шахтаря півзахисник Бондаренко підхопив м’яч на половині поля господарів, обіграв Логінова і з 18 метрів пробив під стійку воріт Сарнавського – 0:1.

Дніпряни створили схожий на небезпечений момент вже під завісу першої половини. Стандарт господарів завершився шансом Олексія Хобленка. Екснападник брестського Динамо з лінії воротарського пробив у напрямку воріт Гальчука, але оборонці Маріуполя удар форварда заблокували.

Після перерви Хобленко дуже швидко виправився за змарнований епізод першого тайму

Класна швидка атака господарів завершилася прострілом Дубінчака на одинадцятиметрову позначку, звідки Хобленко лівою пробив точно у кут воріт азовців – 1:1!

Гра вирівнялася, але гостям допоміг головний арбітр зустрічі Дмитро Кривушкін

Рефері сам собі (чи суперасистент підказав) побачив порушення з боку Дугласа на Кирюханцеві біля штрафного майданчика господарів. Після затяжної паузи арбітр призначив небезпечний стандарт, яким Маріуполь скористався на 100%. Подачу зі штрафного ударом головою замкнув Данило Сагуткін – 1:2! Відсутність ВАР знову дає про себе знати.

Дніпро-1 кинувся відіграватися, але грамотно вибудовану оборону гостей вдруге цього вечора команді Дмитра Михайленко (чи надовго?) пробити не вдалося. Хороший поєдинок завершується скандальною мінімальною перемогою Маріуполя.

На післяматчевій пресконференції головний тренер Дніпра-1 Дмитро Михайленко заявив, що подає у відставку.