2 пенальті за 3 хвилини. Дивне суддівство у матчі Агробізнес – Карпати. ВІДЕО

Карпати мінімально долають Агробізнес у гостях.

Підопічні Мирона Маркевича перемагають 1:0 у 7 турі Першої Ліги України групи А. Проте, знову рефері відзначились. У ворота Агробізнеса було призначено два пенальті з різницею у 2 хвилини. Спершу Ян Костюк підставився, а Руслан Бариляк мінімально зачепив футболіста Карпат. Вирок – пенальті на 40 хвилині матчу, який впевнено реалізував Павло Полегенько. 1:0 на користь львівської команди.

Через 3 хвилини головний арбітр матчу Ігор Сташук призначає ще один пенальті. Амбросій Чачуа тікає від Івана Гаврушка і падає. Рефері матчу вказує на позначку. Проте, одинадцятиметровий не реалізовує бразилець Ігор Невес.

В підсумку Карпати перемагають 1:0 і закріплюють за собою першу сходинку у турнірній таблиці. Після 7 матчів у львів'ян у активі 19 очок.