2 шедеври-близнюки за 2 хвилини? У Барселоні так уміють

Одразу треба попередити — це не монтаж! 12-річний вихованець Барселони відзначився двома прекрасними голами протягом двох хвилин.

Гравець Алевін B U-12 Геніс Тореллес став справжньою зіркою інтернету, коли забив два дуже красиві м’ячі у ворота Корнельї. На 11-й хвилині він класно змістився з центра поля ближче до лінії штрафного майданчика та завдав просто шаленого удару з лівої ноги. М’яч влетів у самісіньку праву дев’ятку. Те ж саме він повторив вже у наступній атаці, записавши на свій рахунок другий гол:

У підсумку, ці голи допомогли Барселоні перемогти Корнелью з рахунком 5:2. А самого хлопця у соцмережах вже почали називати новим Мессі за такий індивідуальний прохід та чарівні удари з лівої.