Верес – Зоря. Луганці наближаються до бронзи

Верес та Зоря – команди, які ведуть боротьбу за третю сходинку чемпіонату і у цьому турі вони протистоятимуть одна одній.

Факти до матчу:

– Верес і Зоря відстають від Ворскли, яка йде третьою, на 5 і 3 очки відповідно.

– У двох минулих зустрічах між командами цього сезону 4 очка із 6 набрала Зоря.

– Верес не програє в домашніх матчах із 27 серпня 2017 року (1:2 – Шахтар).

Десь до 20-ї хвилини матчу футболу як такого не було взагалі. Команди ніяк не могли пристосуватися до складних погодних умов та засніженого газону Арени Львів. На стартовому відрізку Верес намагався грати простіше, тому провів більше часу на чужій половині поля. Акліматизувавшись, Зоря створила єдиний небезпечний момент на обидві команди. Юрі втік від оборонців Вереса і виконав точний простріл на Громова. Артем в підкаті завдав удару, але просто в руки Бандурі.

Верес і Зоря в другому таймі продемонстрували продуктивніший футбол. Вже в дебюті підопічні Вернидуба отримали право на пробиття пенальті. Юрі чітко реалізував удар із позначки. Після забитого м’яча гості почали грати впевненіше. Справді гострий момент у Вереса виник вже у компенсований час. Кутаков призначив штрафний удар практично на лінії штрафного майданчика. Карасюк пробив вище поперечки.

Всех с победой и крайне важными очками для нас. Никакая погода нам не помеха. Только вперед.

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Mar 18, 2018 at 6:53am PDT

Зоря переграла Верес і залишила рівнян на шостому місці, а самі луганці посіли проміжну третю сходинку. Команда Вернидуба зрівнялася за очками з Ворсклою, але за додатковими показниками (різниця м’ячів) поки що випереджає полтавців.