260 тисяч на поновлення пошуків Еміліано Сали

Уся футбольна громадськість і не лише футбольна не втрачає надії знайти літак, на борту якого перебував Еміліано Сала. Декілька днів тому прес-служба поліції Гернсі заявила, що припиняє пошукову операцію. В офіційній заяві йшлося про таке:

Ми проаналізували всі наявні дані і прийняли рішення зупинити активну фазу операції з пошуку зниклого літака. Шанси на виживання усіх, хто був на борту, вкрай низькі. 

Однак сестра Еміліано Сали у своєму відеозверненні попросила не припиняти пошуків і зробити все можливе, аби літак, на борту якого перебував її брат, усе таки було знайдено.

На цю заяву відгукнувся ряд відомих футболістів, зокрема земляки Сали Серхіо Агуеро та Ліонель Мессі, які попросили не припиняти пошуки. Підтримав рідних Сали і президент Аргентини Маурісіо Макрі.

Також на прохання Кардіффа було скасовано хвилину мовчання напередодні матчів, що відбуваються в Англії. Напередодні в матчах Кубка Англії команди вшановували пам’ять футболіста.

Згодом на краудфандинговій платформі GoFundMe розпочався збір коштів для початку приватного пошуку зниклого літака. Перші кошти, які надійшли на рахунок, дозволили сім’ї Еміліано залучити до робіт 2 рятувальні човни. За інформацією BBC, до збору коштів вже приєдналося близько двох з половиною тисяч осіб.

Допомогли своїми внесками і ряд футболістів, серед яких Кілліан Мбаппе, Адріен Рабйо, Дімітрі Пайє, Ількай Гюндоган, Лоран Кошельни, Корентен Толіссо та інші. Загалом за добу на платформі GoFundMe для пошуків Еміліано Сали вдалося зібрати більше 260 тисяч євро. Також у Франції була зареєстрована петиція із вимогою поновлення пошукової операції, яка зібрала понад 80 тисяч підписів.

Капітан поліції Девід Баркер відзначив, що шукати літак не маючи навіть приблизних координат, – те саме, що намагатися знайти голку у стоці сіна без уявлення, де саме знаходиться сіно. Але на противагу йому із заявою виступив дайвер, який займається пошуками затонулих кораблів біля Нормандських островів.

Існує хороший шанс знайти літак. Всі інші літаки, що падали навколо Гернсі були доволі швидко знайдені місцевими рибалками. У цій місцевості поширене виловлювання крабів, а їх ловлять горщиками, які занурюють на дно. Часто траплялося, що, піднімаючись, горщики чіплялися за рештки літаків. У найближчі три місяці шанси знайти літак становлять близько 50%.

Наразі очікується на повноцінний початок приватної пошукової операції, для якої потрібно зібрати близько 300 тисяч євро.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також