5 голів за 23 хвилини! Динамо розгромно перемогло Колос у шаленому матчі. ВІДЕО

У неділю, 5 травня, в рамках матчу 27-го туру УПЛ Динамо приймало Колос.

Команди неспішно увійшли у гру, довго придивляючись один до одного. Динамо мало можливості для взяття воріт. Варто відзначити активність Бражка, Ярмоленка, Волошина, але для забитого м’яча не вистачало то точності, то останнього пасу, і захист Колоса швидко реагував на небезпеку. Плюс, далась взнаки відсутність Ваната.

Ковалівський колектив також загострював, намагався атакувати, але це не принесло жодних плодів.

В цілому, у першому таймі була рівна гра і на перерву команди пішли з нулями на табло 0:0.

Але усе дуже швидко помінялось на початку другої половини зустрічі. Після подачі Шапаренка зі штрафного Бондаренко зрізав м'яч у свої ворота — 1:0!

Не встиг Колос прийти в себе після пропущеного м’яча, як кияни забили ще. Вже на 51-й хвилині, отримавши пас від Бражка, Ярмоленко сильно пробив низом у кут воріт — 2:0!

А на 52-й хвилині Динамо довело рахунок до розгромного. Буяльський в дотик замкнув прострільну передачу Шапаренка — 3:0! Тож, киянами вистачило 4 хвилині, щоби повністю переписати сценарій гри. І це, безумовно, додало сил та впевненості підопічним Шовковського.

На куражі Динамо забило 4-й м'яч. Після стрімкої комбінації Шапаренко відпасував ліворуч на Кабаєва, який пробив з кількох метрів точно в ціль — 4:0!

Ще через декілька хвилин кияни добили ковалівців 5-м голом. Розігнавшись у швидкій атаці, Караваєв перевів м'яч на Волошина, і півзахисник не залишив жодного шансу Фесюну — 5:0! Такий результат повністю влаштував киян і динамівці спокійно дограли поєдинок.

У підсумку 5:0 — Динамо декласує Колос у матчі 27-го туру УПЛ і у гарному настрої готується до очного протистояння з донецьким Шахтарем.