5 хвилин на камбек. Молодіжка Динамо епічно прибиває Львів. ВІДЕО

Динамо U-21 здійснило суперкамбек у матчі зі Львовом U-21

Ці команди зустрічалися у 16-му турі молодіжної ліги.

На 31-й хвилині Моргун зніс гравця Львова у власному штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував Казлаускас. Але вже за 10 хвилин півзахисник відзначився з негативного боку — першу жовту отримав за фол на Назарієві Волошині, а другу жовту за суперечки з арбітром.

Граючи у меншості, Львів забив вдруге. На 60-й хвилині Хімчак вийшов сам на сам із Моргуном та переграв голкіпера.

Динамо розпочало свій камбек на 83-й хвилині. Горбач замкнув простріл з правого флангу на дальній стійці. Ще за 4 хвилини Горбач оформив дубль. А вже у наступній атаці киян вивів вперед Ванат — 3:2 на 88-й хвилині. Але і це ще було не все. На 93-й хвилині Ванат після чудової передачі Алібекова встановив остаточний рахунок матчу — 4:2 на користь Динамо U-21.

Кияни продовжують очолювати турнірну таблицю молодіжної першості, випереджаючи Шахтар на 5 очок. Залишилося зіграти ще 4 тури.