9 голів на двох! Манчестер Сіті з Зінченком у божевільному матчі переміг Лестер. ВІДЕО

У 19-му турі АПЛ Манчестер Сіті вдома приймав Лестер.

У стартовому складі містян уже 4-й раз поспіль Хосеп Гвардіола випустив гравця збірної України Олександра Зінченка.

З перших хвилин господарі поля господарі поля напосіли на ворота суперників і вже на 5-й хвилині вони повели у рахунку. Фернандіньйо зробив чудове закидання до штрафного майданчика Лестера на Де Брюйне, бельгієць прийняв м’яч, розвернувся і з лівої прошив голкіпера – 1:0.

На 15-й хвилині містяни подвоїли перевагу. Тілеманс завалив у власному штрафному майданчику Ляпорта і головний арбітр зустрічі після перегляду VAR призначив пенальті. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся Марез. Алжирець з позначки відправив м’яч під поперечку – 2:0.

Уже в середині першого тайму підопічні Гвардіоли довели рахунок до розгромного. Бернарду Сілва прострілив з правого флангу до воротарської зони, Шмейхель намагався перехопити, але дуже невдало відбив м’яч перед собою. Гюндоган, який опинився першим на добиванні, без проблем переправив м’яч у сітку воріт – 3:0.

На 25-й хвилині гравці Сіті отримали ше одне право пробити пенальті. Все той же Тілеманс сфолив проти Стерлінга і цього разу без відеоповтору головний арбітр одразу вказав на позначку. Тепер до удару підійшов Стерлінг і він пробив чітко у дев’ятку – 4:0.

На 35-й хвилині господарі ледь не забили ще раз після крутої комбінації. Зінченко зробив розкішну зрячу передачу до штрафного майданчика на Бернарду Сілву, той в дотик скинув на Стерлінга, який з меж воротарського майданчика розстрілював голкіпера– ефектний сейв Шмейхеля.

На старті другого тайму гості відквитали один. Гравці Лестера організували швидку контратаку, Келечі Іхеаначо віддав на вихід віч-на-віч з голкіпером Меддісону і той в дотик пробив Едерсона – 4:1.

А вже на 59-й хвилині підопічні Роджерса забили вдруге. Келечі Іхеаначо чудовою розрізною передачею між двох захисників вивів на побачення з Едерсоном Лукмана, який своїм моментом скористався сповна – 4:2.

На 65-й хвилині відіграли третій м’яч. Меддісон стріляв з дальньої відстані і Едерсон відбив під поперечку. Іхеаначо опинився першим на добиванні і до своїх двох асистів він додав ще й гол – 4:3.

Уже за такого рахунку Хосеп Гвардіола почав сильно нервувати. Але Ляпорт трохи заспокоїв свого головного тренера. Після подачі з кутового центральний захисник Сіті виграв повітря у штрафному майданчику суперника і головою відправив м’яч точнісінько під стійку – 5:3.

Усі запитання про переможця матчу були зняті на 87-й хвилині. Після подачі з кутового Рубен Діаш головою скинув до воротарського Майданчика на Стерлінга і англієць з декількох метрів прошив Шмейхеля – 6:3.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набирає 47 очок.