А Динамо не потрібен? Гравець киян серед найкращих у новій команді

Гравець київського Динамо потрапив до переліку найкращих. Аналітичний портал Whoscored включив Дениса Гармаша до символічної збірної турецької Суперліги.

Український півзахисник у матчі 26-го туру проти Анкарагюджю став одним із найкращих гравців на полі. У компенсований до першого тайму час Гармаш відзначився голом, але в підсумку його Різеспор поступився 1:2. Хавбек Динамо отримав оцінку 7,8, що дозволило потрапити до символічної збірної туру. Але вже наступний матч українця вийшов не таким успішним, і призвів до однієї з найнижчих оцінок у складі своєї команди. У грі з Гезтепе Гармаш зіграв тільки перший тайм і був замінений.

Нагадаємо, що Денис Гармаш під час зимового трансферного вікна перейшов із Динамо до Різеспора на правах оренди. В складі турецької команди українець вже зіграв 8 матчів та забив 2 м’ячі.

Читайте також: У Зінченка проблеми? До Сіті повернеться конкурент українця і Треба робити паузу, такий футбол нікому не цікавий© Коментарі тренерів УПЛ щодо зупинки чемпіонату