А Луческу свого часу не переконав. Ексдинамівець запалює в екзотичному чемпіонаті. ВІДЕО

24-річний півзахисник Іван Калюжний вже після матчу першого туру Суперліги Індії змусив говорити про себе всю країну. Вихованець академії Динамо, права на якого належать Олександрії (приєднався до клубу у лютому 2021 року), виступає в оренді в Індії за Керала Бластерз.

У домашньому матчі з Іст Бенгала українець вийшов на заміну на 79-тій хвилині. А за пару хвилин протягнув м'яч лівим флангом, змістився до центра і пробив під стійку у дальній кут. Так рахунок став 2:0 на користь його команди.

На 87-ій хвилині гості повернули інтригу у гру, але знову ж за дві хвилини Калюжний видав таке:

3:1 за господарями і звання беззаперечного MVP матчу за українцем (9 балів - оцінка від Sofascore).