А міг опинитися не в Жироні! Довбик хотів, щоби його продали в інший клуб

А історія могла би статися інакше і Довбик би не потрапив до Жирони.

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів історію про можливий трансфер Артема Довбика. За словами журналіста, минулого сезону нападник хотів, щоби Дніпро-1 продав його у Трабзонспор, але дніпрян не задовольнила пропозиція турецького колективу.

Та навіть попри це, Довбик усе одно не пішов безкоштовно з Дніпра-1, хоч мав реальну нагоду, а підписав новий контракт, щоби клуб отримав гроші за його трансфер.

Довбик дуже правильний хлопчина. Я розповім вам історію. Минулого сезону був момент, коли він хотів, щоби його продали у Трабзонспор, уже можна про це розповідати. Але Дніпро-1 не задовольнила пропозиція, бо пропозиція була 10 мільйонів за Довбика на двох з Мідтьюлланном. По 5 мільйонів. Там 8 мільйонів Трабзонспор платив одразу, а ще 2 мільйона бонусами, але такими бонусами, що можна було розраховувати на цю виплату. І дуже засмутився Довбик, що його не продали. 

А коли Дніпро-1 запропонував йому продовжити контракт, то він взяв паузу. Він мав шанс безкоштовно дограти сезон у Дніпро-1 і піти безкоштовно. При цьому він би більше заробив грошей і клуби були, які пропонували йому ці гроші, щоби він не підписував новий контракт із Дніпро-1. Але він, не знаю, хто на нього вплинув, напевно агенти, які з ним працювали, прийняв пропозицію Дніпра-1. Головний мотив був у тому, що Дніпро-1 в тяжкій ситуації, коли в нього була травма в Мідтьюлланні, все таки взяв на себе цю впевненість, щоби дати нападнику ще один шанс. І Довбик, маючи можливість піти безкоштовно, він залишився у Дніпро-1 і підписав новий контракт. Тому Жирона була змушена заплатити ті гроші за трансфер Довбика. І клуб заробив на ньому. Це порядність футболіста.

Читайте також: Більше не ТОПгравець?! Європейські гранди забракували Неймара

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також