А раніше розривав за Шахтар у ЛЧ! Ексзірка гірників хоче до росії

Колишній нападник донецького Шахтаря вразив своєю відповіддю.

Бразильський форвард Луїс Адріано, який зараз грає в Інтернасьйоналі (контракт до 2024 року) хоче до росії. Раніше 36-річний футболіст виступав за московський спартак, тому не проти і зараз повернутися до москви, цитують ЗМП (Засоби масової пропаганди):

Твій контракт з Інтернасьйоналом спливає в середині наступного року. Хочеш знову грати в росії? Прийняв би пропозицію? 

Коли закінчиться мій контракт з Інтернасьйоналом , я буду радий повернутися в росію! Країна, яка мені дуже подобається і де у мене багато друзів. Так що я б хотів знову грати в росії, так. 

Які плани на кар'єру? 

Мій план – грати на високому рівні, як я завжди робив у своїй професійній кар'єрі! Я хочу грати ще 4 роки на високому рівні, і я б зробив це, якщо б у мене була можливість знову грати в росії.

А навіть як не гравець хотів би повернутися в москву, в гості?

У мене завжди є запрошення від друзів повернутися до росії і зустрітись з ними, але мені було дуже складно збалансувати дати із-за моєї рутини! Але одного разу я приїду в москву, це буде одне задоволення!

Луїс АдріаноPhoto by Getty Images

Нагадаємо, що бразильський форвард Луїс Адріано провів у Шахтарі з 2007 по 2015 роки. Після періоду в Україні футболіст провів 2 роки в чемпіонаті росії (2017-2019 роки).

Читайте також: Прямо перед матчем з Барселоною! Шахтар ОФІЦІЙНО призначив нового тренера

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також