А розмов то було! Українець, який грає за кордоном, хоче виступати за збірну Англії

Футболіст, який грає в АПЛ, хоче виступати за збірну Англії. 

Українець за паспортом Макс Кілман, якого неодноразово сватали у збірну України розповів про своє футбольне майбутнє. 26-річний гравець Вулвергемптона тепер мріє виклику у збірну Англії та запевнив, що за збірну України зіграти у нього шансів немає. А все через те, що футболіст свого часу зіграв 25 матчів за футзальну збірну Англії, цитує The Times:

Я виріс в Англії, я англієць, але мої батьки українці, тому я міг би грати за обидві країни. Втім, оскільки я представляв футзальну Англію в деяких відбіркових матчах чемпіонату світу, я не можу грати за Україну. Футбольна збірна Англії – моя мрія. Це вершина – грати за свою країну, особливо за Англію. Зараз у них все так добре. Коли зовні лунали голоси, які казали: Ти повинен грати за Англію, а цього не сталося, я відчув над чим треба працювати! Тепер моя мета – зробити все можливе для Вулвергемптона, а якщо ще й вдасться зіграти за збірну Англії, то буде неймовірно.

Макс Кілман ВулвергемптонPhoto by Getty Images

Також Кілман розповів про своїх родичів в Україні:

Дідусю по лінії матері запропонували місце в муніципальному маєтку в Лондоні, і це дивовижна пропозиція. Моя мама казала "Давай", але він сказав, що ні. Він хоче бути в Києві. Він прожив там все своє життя і сказав, що якщо йому доведеться померти, він хоче бути там, де народився і виріс. Там вся мамина родина. У всіх є позиція: "Ми хочемо бути тут". Я знаю, що Київ трохи безпечніший, аніж інші українські міста, але я б не відчував себе в безпеці. Вони повинні бути дуже обережними, коли виходять на вулицю, тому що ніколи не знаєш, коли можуть бути бомби.

Читайте також: Челсі скине баласт?! Баварія може підписати гравця, якого забракував Почеттіно

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також