Агент – злочинець? Велика афера представника футбольного світу

У цієї історії голлівудський сюжет.

Французьке видання L’Équipe провело розслідування фінансових операцій по відмиванню грошей, до яких може бути причетний відомий футбольний агент Бакарі Саного (є представником Мусси Сіссоко з Тоттенгема, а також декількох талантів із Ліги 1).

Шокуюча історія трапилася в 2017 році. Найбільший банк Габона знеструмили, а потім їхню комп’ютерну систему зламали, і декільком хакерам вдалося змінити ліміт на 99 банківських картках, які були передплачені завчасно. Злочинці збільшили ліміт на картах до 200 тисяч євро кожна, а потім групі із 30 осіб вдалося зняти приблизно 2,9 мільйона євро.

L’Équipe стверджує, що Саного був головним елементом цієї афери. За інформацією з джерел журналістів стало відомо, що футбольний агент приймав телефоні дзвінки у ніч афери з місць, де були зняті гроші.

У серпні того ж року суддя швейцарського суду видав ордер на затримання Саного, двох його родичів і ще 4 осіб, але затримати махінатора у Швейцарії чи Фарнції не вдалося.

Особа, яка була заарештована у зв’язку з аферою, відома журналістам як 39-річна жінка Бінту К., надала свідчення, які прямо вказують на Саного:

Саме Бакарі керував операцією. Коли ми прибули до Швейцарії, ми придбали SIM-карти однієї компанії… Нам придбав їх Бакарі Саного і роздав. Ми використовували їх для спілкування один з одним. Якщо ви запитуєте чи знаю я, що було вчинено злочин? – Я зрозуміла, що щось не так, коли знімала гроші. 

За словами спільниці Саного 1,2 мільйони євро поклав у свою валізу перед поверненням до Парижа.

Щоби відкинути всі сумніви “чи це цей Саного?” у Бінту К. запитали про організатора:

Бакарі, я зустріла його через спільного друга в Африці. Він займається спортом, добре заробляє на життя, тому я не розумію, чому і як він потрапив у цю історію.

Сам Саного з журналістами спілкуватися не хоче, лише стверджує, що не є шахраєм.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також