Агентські схеми? Чому Вернидуб залишив Шахтар Солігорськ

Українець не зумів знайти спільну мову з керівництвом

Український тренер Юрій Вернидуб в листопаді 2020 року залишив посаду наставника солігорського Шахтаря, не допрацювавши з командою до кінця сезону.

Після цього з’явилася інформація про можливий конфлікт між Вернидубом та спортивним директором Шахтаря Олександром Рехвіашвілі.

Юрій Вернидуб / Фото ФК Шахтар Солігорськ

Дізнатися більше подробиць допоміг білоруський журналіст Олександр Івулін, інтерв’ю з яким вийшло на ресурсах Footballhub:

За дуже незрозумілих обставин Вернидуб залишив Шахтар. Була інформація щодо його конфлікту зі спортивним директором. Що там сталося?
Шахтар в останні роки – не дуже зрозумілий проєкт. Через цей клуб проходить багато дивних та липових трансферів. Іноді в команду приїджають смішні легіонери, які особливо не грають, а Шахтар за них платить ледь не 500 тис євро. Вони приїджають, не грають жодного матчу і їдуть.

Є там такий спортивний директор – Олександр Рехвіашвілі. Дуже неоднозначне ставлення до нього в білоруському футболі. Навіть зараз приїхали в команду декілька грузинів і сидять там. Зараз в команду приїхало багато гравців на перегляд, футболісти навіть жартують, що двосторонку потрібну грати із замінами.

І через це, як мені здається, Вернидубу не вдалося знайти спільну мову зі спортивним директором, у якого було свої інтереси, якому потрібно було, щоб певну кількість матчів зіграли його футболісти задля статистики. Тому мені здається там було місце конфлікту!

Насправді, я дуже здивувався, коли Вернидуб приїхав в Білорусь. Моя думка, що це топовий український тренер, який може давати результат. Спочатку в нього не дуже виходило, він все хотів вибудувати ромб в центрі поля, але для цього йому бракувало якісних виконавців. Потім він відійшов до стандартних 4-2-3-1 і зробив так, що команда докотила сезон до чемпіонського, – відзначив Івулін

Читайте також: Так Циганков ще не забивав! Чемпіон Білорусі Шахтар битий київським Динамо. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також