Агуеро розбирається із аристократами

Містяни забирають перший трофей нового сезону до своїх рук.

Матч-несподіванка для вболівальників Челсі. Після зміни тренера сині чекали ігрової революції, але перший офіційний матч навряд чи додав особливого натхнення прихильникам лондонців. Челсі зі схеми 3-4-3 перейшов на 4-3-3 і більше почав робити ставку на контроль м’яча. Та це у першому таймі не надто виходило. Манчестер Сіті не здивував, команда Гвардіоли грала у свій футбол і цілком очікувано забила першою. Філ Фоден класно протягнув м’яч і за декілька метрів до штрафного майданчика віддав на Серхіо Агуеро, а Кун спокійно пробив у нижній кут – 1:0.

Челсі, якщо і загрожував воротам Браво, то лише з-за меж штрафного майданчика. Двічі гравці Саррі намагалися зміститися з лівого флангу, та пробити у дальній кут. Але ні Мораті, ні Хадсону-Одою цього не вдалось. Наприкінці першого тайму Челсі більше грав на половині суперника, але Манчестер не дозволяв синім підходити до власних воріт на потенційно небезпечну дистанцію. Винятком із правил може бути момент наприкінці першої половини, коли Браво задрімав і ледь сам собі не пустив м’яч за комірець.

Photo by Michael Regan/Getty Images

За логікою, у другому таймі Челсі мав би додати у швидкості і гостроті біля воріт Ман Сіті, але цього не сталося. Підопічні Гвардіоли продовжували накручувати показники володіння м’ячем, кількості зроблених передач, а аристократи те і робили, що були в середині квадратів на різних частинах поля. Міг повернути боржок Фодену Агуеро, але Філ не переграв Кабальєро по суті із тієї ж дистанції, з якої пробивав Кун у першому таймі. На цьому десятка містян не заспокоїлась. На 58-й хвилині аргентинець із передачі Бернарду Сілви подвоїв перевагу Сіті.

Після цього матч можна було закінчувати. 30 хвилин за рахунку 2:0 на користь Манчестера стали прсто обов’язковою формальністю для обох команд. Челсі ще був не готовий долати таке відставання в рахунку у матчі із Манчестер Сіті, а містян цілком влаштовував і такий рахунок. Навіть попри це, чемпіони Англії могли забити ще. Агуеро, Фоден, Жезус – усі вони мали ще по одному гольовому моменту, але втретє вразити ворота Челсі команді Гвардіоли не вдалось.

2:0 і Суперкубок Англії їде до Манчестера.