Аліссон дарує перемогу Арсеналу! Каноніри тріумфують в матчі з курйозними голами. ВІДЕО

У 23-му турі АПЛ Арсенал вдома приймав лідера чемпіонату Англії Ліверпуль. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі канонірів.

Підопічні Мікеля Артети почали тиснути на ворота суперників і вже на 14-й хвилині їм вдалося забити. Гаверца вивели віч-на-віч із голкіпером Ліверпуля, але він не зміг його переграти – Аліссон парирував. Однак, м'яч відлетів до Сака, який добив його фактично у порожні ворота – 1:0.

Ліверпуль протягом першого тайму мав обмаль моментів і не завдав жодного удару в площину воріт. Утім, уже прямо перед перервою мерсисайдці зрівняли рахунок, точніше за них це зробив Габріел. Саме центральний захисник Арсенала зрізав м'яч рукою у сітку власних воріт після прострілу від Діаса – 1:1.

Гравці Ліверпуля віддячили за цей момент уже в другій половині зустрічі. На 67-й хвилині підопічні Клоппа привезли самі собі. Габірел завантажив довгу діагональ уперед, першим на цій передачі був Ван Дейк, який вирішив прикрити м'яч корпусом, щоби його вибив Аліссон, але голкіпер не влучив. М'яч відлетів до Мартінеллі, якого вже пробіг Ван Дейк, і бразилець пробив у порожні ворота – 2:1.

На 88-й хвилині Ліверпуль ще й залишився у меншості – другу жовту отримав Конате.

Усі питання про переможця в цій зустрічі зняв Троссар на другій доданій до основного часу хвилині. Бельгієць пройшов сам майже з центра поля до штрафного майданчика і з гострого кута прошив Аліссона – м'яч пролетів поміж ніг голкіперу Ліверпуля, який цей матч відверто провалив – 3:1.

Тож, Арсенал перемагає 3:1. Каноніри набирають 49 очок і займають другу сходинку в АПЛ. Ліверпуль залишається першим, маючи 51 пункт. Олександр Зінченко відіграв лише один тайм в цій зустрічі і одразу по перерві Артета його замінив.