Арсенал відривається. Лондонці із Зінченком в основі перемогли Вулвергемптон. ВІДЕО

23:48, 12 листопада 2022
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Арсенала у виїзному матчі з Вулвергемптоном.

Лондонці забили на 55 хвилині матчу. Зінченко віддав на Жезуса, який розрізним пасом знайшов у штрафному майданчику суперника Вієйру. Гравець гостей з близької відстані не став бити по воротах голкіпера Вулвергемптона Са, а віддав на порожні ворота Едегору – 0:1!

Loading...

На 75 хвилині все той же Едегор зняв усі питання стосовно переможця в цій зустрічі. Капітан команди Артети вдало зіграв на добиванні після удару Мартінеллі і порятунку Са – 0:2!

Loading...

Зінченко міг відзначитися гольовою передачею ще в першому таймі, але класним пасом українця не скористався Жезус.

За свою гру гравець збірної України отримав від авторитетного порталу Whoscored хорошу оцінку – 7,1 бала!

Дані порталу Whoscored

Перемога дозволила Арсеналу відірватися від Манчестер Сіті на 5 очок, адже команда Гвардіоли вдома сенсаційно програла Брентфорду 1:2.