Видав як рукою. Воротар Металіста 1925 асистував у матчі юнацького чемпіонату України. ВІДЕО

17:38, 22 жовтня 2022
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

У 9-му турі чемпіонату України U-19 Рух у Винниках зустрічався з Металістом 1925. Господарі впевнено йшли до перемоги, виграючи до середини другого тайму 3:0. Але за 10 хвилин ледь не нарвалися на повноцінний камбек. Постарався нападник Металіста 1925 бразилець Ногейра Ігор. На 67-ій він скоротив відставання, а на 79-тій закрутив інтригу до максимуму. Причому, у другому голі асистував Ігорю український Ігор - воротар і капітан харків'ян Потімков.

На третій гол Металіст 1925 вже не вистачило - 3:2. А Руху, який зберігає лідерство у чемпіонаті, варто попрацювати над захистом і концентрацією напередодні матчу з турецьким Галатасараєм у Юнацькій Лізі УЄФА. Гра відбудеться 26 жовтня у Стамбулі.

Матч дорослих команд Руха та Металіста 1925 дивіться на FootballHub 23 жовтня з 14:55.