Бельгійський старт з українським акцентом

13:06, 28 липня 2018

Вже у першому турі бельгійського чемпіонату в очному двобої зійшлися Стандард Валерія Лучкевича і Гент двох інших українців: Романа Яремчука та Ігоря Пластуна.

І якщо Лучкевич не потрапив навіть до заявки своєї команди, то Пластун провів увесь поєдинок, а Яремчук – 80 хвилин. Атака Гента у цьому матчі зіграла краще за оборону. Гості пропустили першими вже на 10-тій хвилині. На початку другого тайму Роман Яремчук зрівняв рахунок, виконавши роль класичного вістря.

Утім здобути бодай одне очко Генту не судилося. Провали у центрі захисту призвели до пенальті на 59-тій хвилині і ще одного гола під завісу зустрічі.

Один м’яч за мить після пропущеного третього Гент відіграв, проте на більше не спромігся.

3:2 на користь Стандарда, котрий очолив турнірну таблицю. Гент, відповідно, на самому дні, адже це – єдиний матч туру, що наразі відбувся.

Генк Руслана Малиновського чемпіонат розпочне у неділю, виїзним матчем проти Локерена, а у суботу стартує Андерлехт екс-динамівців Євгена Макаренка та Лукаша Теодорчика. Вони поїдуть у гості до колишньої команди Євгена – Кортрейка.