Безхарактерність та сором. Зоря провалюється в дебютному матчі Ліги конференцій. ВІДЕО

23:04, 16 вересня 2021

Чергове єврокубкове фіаско України.

Луганська Зоря зазнала розгромної поразки у стартовому матчі групового етапу Ліги конференцій. Підопічні Скрипника після невиразної першої половини зустрічі з Буде-Глімт просто розсипалися після перерви норвезького поєдинку.

Відкрив рахунок на 48 хвилині капітан господарів Ульрік Салтнес. Берг подав з кутового, Снурніцин завмер на місці, чим вдало скористався півзахисник віцечемпіона Норвегії – 1:0.

Не пройшло і хвилини, а рахунок на табло вже змінився на 2:0. Обрізка луганців на своїй половині поля дала змогу Буде-Глімт показати як треба швидко розвивати атаки – лише три паси і Сольбаккен з меж штрафного майданчика Зорі цілить під поперечку воріт Мацапури!

Добив жалюгідний захист української команди. Цвек обрізався біля власних воріт і Пеллегріно перекинув через Мацапуру, який не встиг повернутися на лінію воріт – 3:0.

М’яч престижу на 90 хвилині забив Артем Громов. Нападник Зорі вийшов віч-на-віч із Хайкіним і перекинув того – 3:1.

Віктору Скрипнику потрібно щось робити із грою в обороні, адже з такими проблемами буде складно розраховувати на позитивне майбутнє в новоствореному турнірі.