Черговий сором! Ракицький ЗНОВУ отримав вилучення у Туреччині і став найгіршим в команді. ВІДЕО

09:47, 18 вересня 2022

Колишній гравець збірної України і Шахтаря знову шокував. Ярослав Ракицький привозить вже у ТРЕТЬОМУ матчі поспіль. Спочатку українець отримав вилучення у грі з Фенербахче. Потім одразу після повернення привіз пенальті в матчі із Трабзонспором, а тепер знову червона картка.

Ракицький на 39-й хвилині не встигав за суперником і перервав контратаку порушенням правил. Арбітр показав пряму червону картку. Щоправда, у складі Антальяспору вилучення отримали два футболісти, тому команда Ракицького Адана Демірспор догравала матч у більшості і здобула перемогу 3:0.

За даними порталу Whoscored, Ракицький отримав за гру оцінку 5,7 - це найгірший показник в команді.