Дебютна перемога. Динамо вириває результат у матчі зі Львовом. ВІДЕО

19:00, 11 вересня 2022
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

У поєдинку зі Львовом Мірча Луческу не міг розраховувати на ряд основних гравців, які вибули через травми. Проте кияни все одно залишалися явним фаворитом протистояння з командою Дулуба:

З перших хвилин Динамо заволоділо ініціативою. Втім, до небезпечних моментів справа майже не доходила. Варто згадати лише удар Бурди після навісу Циганкова, коли м'яч пройшов над поперечкою воріт Ільющенкова.

Та навіть без атакувального розмаїття номінальним господарям вдалося забити. На 32 хвилині Гармаш хорошим пасом знайшов на фланзі Циганкова, а той віддав під удар Буяльському. Півзахиснику киян треба було лише переправити м'яч з близької відстані у порожній кут воріт Львова – 1:0.

Після перерви гравці обох команд продовжили свою боротьбу.

Як і в першому таймі, Динамо володіло ініціативою. Міг забити свій перший м'яч за киян Кабаєв, але його класний удар здалеку потягнув Ільющенков.

На 82 хвилині Кабаєв спробував ще раз здивувати Ільющенкова своїм дальнім ударом – сейв голкіпера Львова.

Львів так і не зумів організувати бодай одну небезпечну атаку на ворота Бойка. 1:0 - Динамо здобуває першу перемогу у новому сезоні УПЛ.