День 24 туру. Субота. ОНЛАЙН

13:57, 17 березня 2018

Олімпік – Зірка: Сондей міг врятувати цей матч для Олімпіка, але влучив у захисника Зірки з лічених метрів.

Олімпік – Зірка: Тягнуть час гравці Зірки.

Олімпік – Зірка: Ямполь виходить на поле замість Геджа.

Олімпік – Зірка: Махарадзе і Гедж отримали по жовтій картці за свою суперечку.

Олімпік – Зірка: Гості грамотно захищаються і не дають нагоди команді Санжара створити бодай один гострий момент.

Олімпік – Зірка: Рятує Олімпік Махарадзе, який зреагував на удар Геджа з близької відстані.

Олімпік – Зірка: Оганесян отримав ушкодження і не зможе продовжити гру. Виходить Малиновський.

Олімпік – Зірка: Замість Кейта на поле виходить Білоног.

Олімпік – Зірка: Захарків відверто затримав суперника за футболку – жовта картка!

Олімпік – Зірка: Кейта зносить Парцванію – жовта картка.

Олімпік – Зірка: Останню заміну використовує Санжар. Геннадія Пасіча міняє Захарків.

Олімпік – Зірка: АВТОГОЛ! Очігава вирішив перервати удар Браткова, але до цього не був готовий Махарадзе. 1:0 на користь Зірки!

Олімпік – Зірка: Супернагоду втрачає Рассадкін. Вихід віч на віч мав гравець Зірки, але не зумів переграти Махарадзе.

Олімпік – Зірка: Очігава та Сондей з’явилися на полі, а пішли з засніженого прямокутника Біленький та Міщенко.

Олімпік – Зірка: Перерва! Нічого цікавого не відбулося у першому таймі.

Олімпік – Зірка: З меж штрафного майданчика пробивав Геннадій Пасіч – повз ворота.

Олімпік – Зірка: Миланич дуже лояльний в першому таймі. Явно притримував суперника Парцванія, але картку за це так і не отримав.

Олімпік – Зірка: Скоро доведеться брати помаранчевий (червоний) м’яч.

Олімпік – Зірка: Кисіль пробив з далекої відстані – Паст на місці.

Олімпік – Зірка: Махарадзе ледь не став автором курйозу. Не влучив як слід по м’ячу Заурі чим ледь не скористався гравець Зірки.

Олімпік – Зірка: Не виходить у господарів зв’язати до купи декілька передач – дуже добре у відборі грає команда із Кропивницького.

Олімпік – Зірка: Сніжить у Києві, але гра досить жива.

Олімпік – Зірка: Прийшли в себе господарі після стартової активності гостей і одразу створили момент з кутового.

Олімпік – Зірка: Активно розпочинає матч Зірка.

Олімпік – Зірка: Стартові склади команд:

В другому матчі сьогоднішнього дня Олімпік приймає Зірку. Донецька команда, яка в останньому першого етапу матчі втратила нагоду потрапити в першу шістку, продовжує боротися за 7 місце.

Чорноморець – Сталь: Фінальний свисток – Сталь перемагає Чорноморець в Одесі 1:0!

Чорноморець – Сталь: Жовта Мисику за зрив атаки. Побіг Безрук на стандарт.

Чорноморець – Сталь: Жовту картку отримаує Смірнов.

Чорноморець – Сталь: Нічого не можуть запропонувати гостям із Кам’янського господарі. Подачі Ковальця вже не несуть тієї загрози, що була раніше.

Чорноморець – Сталь: Климчука міняє Ромуло і отримує жовту за затягування часу.

Чорноморець – Сталь: Третю заміну проводить Чорноморець. Травму отримав Жунич і замість нього на поле вийшов Хамелюк.

Чорноморець – Сталь: Одразу 2 моменти створює Чорноморець! Спочатку Люлька сильно пробивав з-за меж штрафного – Пеньков відбив, а потім подачу Ковальця не зумів замкнути партнер.

Чорноморець – Сталь: Татарков завадив Смірнову замкнути відмінну передачу Ковальця зі штрафного.

Чорноморець – Сталь: Фролов проводить і другу заміну. Замість Бамба виходить Бобко.

Чорноморець – Сталь: Замість Сільвіо на поле виходить Матяж.

Чорноморець – Сталь: Кузик хитнув захисника і одразу пробив злівої – на місці Безрук!

Чорноморець – Сталь: Кузик переводення з одного флангу знайшов Джонатана, який одним дотиком прийняв, а другим пробив – повз ворота.

Чорноморець – Сталь: Месхі наважився на дальну удар – вийшло дуже кволо.

Чорноморець – Сталь: Активно ропочинає другий тайм Чорноморець. Спроби атак від одеситів поки без загрози.

Чорноморець – Сталь: 1:0 на користь Сталі після 45 хвилин, перерва!

Чорноморець – Сталь: В захисті проводить останні хвилини  першого тайму команда Фролова.

Чорноморець – Сталь: Безрук рятує Чорноморець! Знайшли передачею Кузика в штрафному майданчику і той пробивав з 11-метрів – реакція голкіпера одеситів залишає рахунок на табло незмінним.

Чорноморець – Сталь: Пеньков кулаками відбив удар Чорнія зі штрафного. Майже одразу Сталь вибігла в контратаку, але реалізувати вихід 3 в 3 гравцям Костова не вдалося.

Чорноморець – Сталь: Зубейко і Безрук на двох перервали небезпечний пас на Кузика.

Чорноморець – Сталь: 31 хвилина зустрічі – свист невдоволених вболівальників Чорноморця. Беззубо виглядають господарі.

Чорноморець – Сталь: Гості повністю переграють своїх опопнентів на 25 хвилину зустрічі.

Чорноморець – Сталь: Сталь цікаво розіграла штрафний, але Безрук впорався із ударом від гравця кам’янців.

Чорноморець – Сталь: ГОООООООООЛ!! Кузик відкриває рахунок! Климчук віддав на Кузика і той пробив у дальній верхній кут воріт Безрука. М’яч від поперечки відлетів за лінію воріт, а потім відскочив в поле – арбітр резонно зараховує гол! 0:1!

Чорноморець – Сталь: Без моментів проходить старт зустрічі. подача Ковальця завершилася заробленим кутовим.

Чорноморець – Сталь: Склади команд:

В першому поєдинку зійдуться Чорноморець та Сталь, які продовжують боротьбу за виживання. Команда Костова відстає від одеситів на 1 пункт, але має позитивний настрій після останніх матчів (а саме після перемоги над Зіркою 2:1).  У разі перемоги Сталь, що ще донедавна вважалася безпросвітним аутсайдером, покине зону вильоту.

Матчами нижньої шістки розпочнеться 24 тур Української Прем’єр Ліги. Слідкуйте за всіма подями.