Ексдинамівець показує клас у Туреччині. Вийшов на заміну і одразу зробив м’яч. ВІДЕО

11:53, 14 червня 2020

Колишній гравець Динамо відзначився результативною передачею у матчі 27-го туру турецької Суперліги.

Бешикташ приймав у себе вдома Антальяспор. Чорні Орли двічі пропустили у першому таймі, після чого гості стали автобусом на своїх воротах. Бешикташ, попри тотальне володіння ініціативою, не зміг забити. Та все змінилося по перерві.

На 65-ій хвилині на поле вийшов ексдинамівець Джермейн Ленс і вже на 68-ій відзначився асистом. Він прийняв м’яч в штрафному майданчику і віддав передачу на лінію воротарського, де стояв ніким не прикритий Льяїч. Сербському футболісту було важко не влучити у площину з такої позиції – 1:2.

Проте на більше Бешикташ не спромігся. Після цієї поразки Чорні Орли займають 5-ту позицію, маючи у своєму активі 44 пункти. На один бал від них відстають Аланьяспор та Фенербахче.

Водночас Бешикташ програє Сівасспору, який йде 4-тим, 5 очок.