Гол в падінні через себе і курйоз. Дніпро-1 розібрав ВПК-Агро у Кубку України. ВІДЕО

17:50, 02 грудня 2020
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

В 1/8 фіналу Кубка України Дніпро-1 впевнено переміг ВПК-Агро з рахунком 5:0

У цьому матчі було декілька цікавих епізодів. Зокрема, ефектним голом відзначився Олександр Сафронов. На 24 хвилині поєдинку захисник Дніпра-1 вдало зіграв під час подачі з кутового. Сафронов класно склався у воротарському майданчику і забив м’яч у падінні через себе.

Вже на 46 хвилині матчу стався дуже курйозний епізод. Голкіпер ВПК-Агро Андрій Бубенцов невдало вийшов із воріт та не зміг зупинити м’яч, чим скористався Олександр Назаренко. Півзахисник Дніпра-1 підхопив м’яч і одразу пробив — оцініть гол на відео нижче.

За 7 хвилин Назаренко забив ще один м’яч. На 72 хвилині Артем Довбик реалізував пенальті, а розгромним рахунок став уже на третій доданій хвилині — голом відзначився Ігор Когут. 5:0 — впевнена перемога Дніпра-1, який вже чекає на суперника в 1/4 фіналу Кубка України.