Гравець збірної України затащив. Вийшов на заміну і забив розкішний м’яч. ВІДЕО

09:29, 19 жовтня 2020

Українцю вистачило 12 хвилин, щоби зробити результат

У рамках 7-го туру чемпіонату Угорщини Фегервар грав у гостях з Гонведом. Господарі поля повели у рахунку наприкінці першого тайму.

Щоби виправити ситуацію, головний тренер Фегервара вдався до замін і на 55-й хвилині випустив Петряка. Та не прогадав. Вже за 10 хвилин українець виступив як асистент і викотив м’яч на Него, який в дотик з лінії воротарської зони зрівняв рахунок. А ще за 2 хвилини Петряк розкішним дальнім пострілом з-за меж штрафного майданчика поклав м’яч точнісінько у дев’ятку.

Проте, втримати перемогу команді Петряка не вдалося. Під час подачі зі штрафного на виході помилився голкіпер Фегервара Роцков, і Траоре відправив м’яч у сітку воріт. Поєдинок так і закінчився з рахунком 2:2.

Після цього матчу Фегервар має 12 балів і перебуває на другому місці в чемпіонаті Угорщини.

Читайте також:  Диво-гол та перша перемога Йовічевича! Дніпро-1 вишукано переграє Десну. ВІДЕО та Подорожчав за три матчі. Ексфорвард Динамо оновлює свій цінник