Гравці з іншого світу© Польський журналіст виділив двох футболістів збірної України

19:57, 16 листопада 2023

Гравці збірної України вразили своїм рівнем гри.

Команда Реброва у товариському матчі обіграла Лехію Гданськ з рахунком 2:0. Зустріч проводилася при закритих трибунах без відеотрансляції.

На поєдинку був присутній польський журналіст Пьотр Слонка, який у своєму Telegram-каналі поділився враженнями від гри. Зокрема, він виділив Михайла Мудрика та Олександра Зінченка, яких назвав гравцями з іншого світу:

Мій короткий підсумок перших 45 хвилин: Україна майже весь час володіла м'ячем, Лехія двічі виходила зі своєї половини, один небезпечний удар Хланя над воротами. Україна легко могла виграти 2-0, 3-0.

Мій короткий підсумок другого тайму: багато змін, Україна на кілька класів краща, Мудрик і Зінченко – гравці з іншого світу, Лехія пускала хлопців з академії... Загалом, другий тайм був таким же, як і першій. Україна володіла м'ячем, а Лехія ганялася за ним. Заслужена перемога, вона могла бути набагато більшою. Це був цінний урок. Для Лехії.