І це спрацювало! Флік пояснив, завдяки чому Барселоні вдалося знищити Реал

09:54

Наставник каталонців задоволений роботою своїх підопічних.

Головний тренер Барселони Ганс-Дітер Флік прокоментував перемогу Барселони над Реалом (4:0).

Фото: Getty imagesМи дуже добре розпочали матч, у першому таймі грали чудово. Захист діяв високо, це здається ризикованим, але насправді ні. Це спрацювало. І в перерві ми ухвалили вірні рішення. Футболісти дуже добре попрацювали. Вони показали свою майстерність біля воріт суперника. Усі знали, що треба робити як в атаці, так і у захисті.

Я завжди говорю, що нам подобається ставати краще. Сьогодні було непросто, але ми добре боронилися. Ми віримо у нашу ідею. Потрібно продовжувати так само. У перерві ми зробили заміну та почали більше пресингувати. У другому таймі ми більше контролювали м'яч. Саме про це я й казав.

Я завжди дивлюся на роботу команди і на те, чи слідували ми плану – сьогодні він спрацював. Я задоволений тим, чого ми досягли. Я не дивлюсь назад, – приводить слова Фліка Marca.