І знову лічені сантиметри... Ярмоленко ледь не забив за Аль-Айн. ВІДЕО

13:41, 13 листопада 2022

Український півзахисник Андрій Ярмоленко був дуже близький, щоби відзначитися за Аль-Айн Сергія Реброва. Не вистачило дещиці.

У 10-му турі чемпіонату ОАЕ Аль-Айн на виїзді зіграв унічию з Аль-Шарджою 2:2. При тому гості забили на 87-й і 90-й хвилинах, чим і видряпали для себе бодай один бал у цій зустрічі.

Цей поєдинок Андрій Ярмоленко розпочав з лави для запасних, але вже на 69-й хвилині Ребров випустив вінгера і той був максимально близький до гола. На 80-й гравець стріляв з меж штрафного майданчика у дальній кут, однак влучив у стійку і м'яч вилетів у поле.

Це не перший подібний епізод з Ярмоленком. У матчі четвертого туру українець з близької відстані влучив у поперечку.