Кейн забив чотири! Баварія влаштувала тотальне знищення на старті ЛЧ! Відеоогляд

01:36, 18 вересня 2024

Баварія не залишила ніяких шансів Динамо Загреб.

Команда Венсана Компані дуже потужно стартувала в оновленій Лізі чемпіонів. У першому матчі мюнхенці знищили Динамо Загреб з рахунком 9:2! Чотири м'ячі в цій зустрічі забив нападник Баварії Гаррі Кейн (три з них із пенальті), ще два Олісе і по одному Геррейро, Сане і Горецка.

На перерву "німецька машина" пішла за комфортної переваги 3:0, але на старті другого тайму загребське Динамо спробувало зробити камбек і забило два м'ячі за дві хвилини (відзначилися Петкович і Огівара).

Та після цього Баварія знесла свого суперника і відправила у ворота хорватів 6 м'ячів. Варто відзначити, що ще 2 голи скасували за рішенням VAR (на 16-й хвилині і 60-й).

Тепер Баварія лідирує у турнірній таблиці Ліги чемпіонів серед 36-х команд, оскільки має найкращу різницю м'ячів.