Хвиля Динамо. Команда Луческу влаштувала ще один розгром. ВІДЕО

19:50, 22 січня 2022
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Після знищення Атлетико Пульпіленьйо український гранд розібрався із Расингом.

Мірча Луческу продовжив експерименти з різними комбінаціями гравців, розбавивши основу молодими. Зі старту проти люксембуржців вийшли Боль та Вівчаренко.

Loading...

Українська команда після недовгої розкачки почала загрожувати воротам номінальних гостей і забила на 23 хвилині. Шапаренко розрізним пасом вивів Кулача віч-на-віч із Руфф'єром, якого екснападник Ворскли без проблем переграв – 1:0.

Свою активність у забитий м'яч у першому таймі вдалося конвертувати Беньяміну Вербичу. Словенець на 35 хвилині завершив класну комбінацію киян, головою пробивши у протихід голкіперу Расинга – 2:0!

Майже одразу динамівці організували ще один гол. Швидку контратаку після передачі Шапаренка вдало завершив Циганков3:0.

Після перерви у складі киян на поле вийшли десять нових гравців. Не знайшлося заміни тільки Вівчаренку.

Одним із "новачків" був гравець юнацької команди киян Володимир Бражко. Опорний півзахисник зумів показати свої сильні сторони Мірчі Луческу на 64 хвилині. Бражко запресингував опонентів, перехопив м'яч, обіграв голкіпера суперників і забив – 4:0!

Гравці люксембурзького клубу могли організувати гол престижу. Тонеллі скористався неузгодженістю захисників Динамо і вийшов віч-на-віч із Нещеретом. Та переграти 20-річного голкіпера команди Луческу атакувальному гравцеві Расинга не вдалося – сейв.

Динамо продовжує свій переможний 2022 рік.