Класний гол. Орендований динамівець відзначився дальнім ударом. ВІДЕО

15:55, 14 березня 2023

Півзахисник Орхуса Міккель Дуелунд відзначився класним голом у поєдинку 21 туру данської Суперліги з Раннерс. Орендований у Динамо гравець у компенсований до першого тайму час наважився на дальній удар – 0:1:

Після перерви Орхус збільшив свою перевагу до двох м'ячів і навіть гол господарів під завісу зустрічі не завадив команді Дуелунда здобути перемогу з рахунком 2:1.

25-річний атакувальнйи гравець підписав контракт з Орхусом до літа 2023 року. Саме тодіу данського півзахисника закінчується п'ятирічний контракт з Динамо. В Україну Дуелунд більше не повернеться.

За київський клуб з 2018 року Дуелунд відіграв лише 26 матчів, у яких відзначився 3 голами і 1 асистом. Кияни заплатили Мідтьюлланну за трансфер данського гравця 4 мільйони євро.