Малиновський робить два асисти — Генк перемагає

11:59, 03 лютого 2019

Руслан Малиновський у матчі проти Васланд-Беверена відзначився двома гольовими передачами, які дозволили Генку здобути перемогу.

Команда українця пропустила вже у дебюті зустрічі — на 11-й хвилині відзначився Больєвич. Зрівняти рахунок Генку вдалося на 59-й хвилині: Малиновський подав із кутового, а Самата класно випередив воротаря і вколотив головою м’яч у сітку.

Повести у рахунку Генку вдалося аж на 82-й хвилині зусиллями того ж таки Малиновського. Українець добре протягнув м’яч по лівому флангу, хитнув двох захисників і віддав хорошу передачу під удар Посуело. Іспанець випередив захисника і влучно пробив у нижній лівий кут воріт.

2:1 – гостьова перемога за Генком, продовжує лідирувати у Лізі Жупіле, випереджаючи Антверпен аж на 9 очок у турнірній таблиці.

А Руслан Малиновський у цьому сезоні забив 11 м’ячів та зробив 12 асистів у 33-х матчах.

Читайте ексклюзив на FootballHub: Сенсаційний перехід Євгена Сердюка до Боавішти.