Міг стати героєм Марселя. Малиновський змарнував дві нагоди в матчі Ліги 1. ВІДЕО

01:06, 04 червня 2023

Руслан Малиновський міг стати героєм Марселя у виїзному поєдинку 38 туру Ліги 1 з Аяччо

Українець вийшов у стартовому складі команди Тудора і мав дві класні нагоди щоби забити. Перший шанс ексгравець Зорі та Аталанти змарнував на 45 хвилині зустрічі, коли після передачі Гендузі Малиновський опинився віч-на-віч з Леруа, але не зумів переграти голкіпера Аяччо. Добивання Ундера прийняв на себе захисник господарів.

Після перерви півзахисник збірної України втратив ще одну нагоду. Затяжну атаку гостей і передачу від Ундера Малиновський завершив ударом у кут воріт Леруа – голкіпер суперника у класному стрибку врятував свою команду.

Марсельців за погану реалізацію (Верету пробив у стійку, а Вітінья змарнував вихід віч-на-віч) покарав на 88 хвилині Клеман Відаль. Центральний захисник Аяччо вдало зіграв на підбиранні після подачі з кутового, одним дотиком підробивши, а іншим – злету пробивши точно у кут воріт Лопеса – 1:0!

Марсель знову програв (3 поразки в трьох останніх турах) і на мінорній ноті завершив сезон.