Мудрик і Челсі б'ють Евертон Миколенка! Палмер відвантажив 4 м'ячі. ВІДЕО

00:06, 16 квітня 2024

Челсі Михайла дуже впевнено розібрався з Евертоном Віталія Миколенка у 33-му турі АПЛ. Сині знищили свого суперника 6:0.

Обидва українці вийшли у стартових складах своїх команд, але результативними діями не відзначалися. Головним героєм зустрічі став Коул Палмер, який забив 4 м'ячі в цьому поєдинку! Ще до 29-ї хвилини лідер Челсі оформив хет-трик.

Спочатку він обігрався у стіночку з Джексоном і пробив точно у кут воріт – 1:0. Потім вдало зіграв на добиванні після сейва Пікфорда і головою відправив м'яч у сітку воріт – 2:0. А згодом півзахисник скористався подарунком від голкіпера Евертона –  Пікфорд віддав невдалу передачу на партнера, Палмер перехопив і пробив у порожні ворота – 3:0.

Наприкінці першого тайму також відзначився Джексон. Нападник отримав м'яч після навісу з флангу від Кукурельї, розвернувся в оточенні захисників і пробив у кут – 4:0.

Свій четвертий м'яч Палмер забив уже в другому таймі. На 64-й хвилині він реалізував пенальті – 5:0.

Масну крапку в зустрічі на 90-й хвилині поставив Гілкріст, який вдало зіграв на добиванні і у дотик прошив Пікфорда.

Завдяки цим 4-м голам Палмер зрівнявся із Голандом у таблиці бомбардирів АПЛ. Тепер в обох по 20 забитих м'ячів.