Миколенко не допоміг. Евертон програє аустайдеру АПЛ. ВІДЕО

19:02, 14 січня 2023

У 20-му турі АПЛ Евертон разом із Віталієм Миколенком у себе вдома приймав аутсайдера чемпіонату Саутгемптон.

Господарі поля першими повели рахунку. Сталося це перед перервою, на 39-й хвилині. Після навісу з кутового від Грея Онана виграв повітря у штрафному майданчику суперника і ударом головою відправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Та у другому таймі Саутгемптон переверну гру. Одразу на старті другої половини зустрічі, на 46-й хвилині, гості зрівняли рахунок. Адамс виграв другий поверх у штрафній зоні Евертона, скинув на Ворда-Прауса, який прибрав захисника і прошив голкіпера – 1:1.

А вже на 78-й хвилині усе той же Ворд-Праус вивів гостей уперед. Півзахисник вдало реалізував штрафний удар, перекинувши стінку – Пікфорд лише спостерігав за польотом м'яча – 2:1.

Віталій Миколенко відіграв увесь поєдинок, але нагоди відзначитися українець не мав. Натомість, у захисті ексгравець Динамо зіграв досить упевнено. Статистичний портал Whoscored поставив українському оборонцю 6,7 бала.